KONST / Litografier / Färglitografi 13229099
nr 1322 9099
Jan Stenvinkel
(1933-1989), Sverige
Färglitografi, 4 st, Signerad. Bladets mått: 57x79 cm, oramade lösa blad
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 27 april 2020
kl 19:05:05
23/4 23:50:18
100 kr
26/4 22:03:26
Jan Stenvinkel
Läs mer om Jan Stenvinkel